Zbliża się XI edycja Festiwalu Ludzi Aktywnych Kulturalnie (FLAK)

FLAK, czyli Festiwal Ludzi Aktywnych Kulturalnie, to tradycja i wizytówka jednego z najbardziej znanych warszawskich liceów. Mowa tutaj o XXXIV Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Miguela de Cervantesa w Warszawie, potocznie nazywanym przez młodzież ,,Cervantesem”. FLAK to unikatowe kulturalno-edukacyjne wydarzenie dedykowane młodzieży licealnej. Jego celem jest angażowanie i promowanie zainteresowania kulturą tej grupy wiekowej. 

 

FLAK to przede wszystkim platforma wymiany doświadczeń i prezentacji talentów młodych artystów z całej Polski.

Co roku organizatorzy zaskakują nowymi formami, czy właśnie tematami poświęconymi Festiwalowi. Tegorocznym motywem przewodnim Festiwalu jest JUNGLE. W tym roku JUNGLE FLAK  odbędzie się w pierwszym tygodniu marca – piątego, szóstego i siódmego marca. Na uczestników czeka moc doznań artystycznych i bogactwo wydarzeń kulturalnych. Począwszy od teatru, po film i muzykę zostaną wprowadzeni w tropiki FLAKA, gwarantując niezapomniane doświadczenia oraz pokłady pozytywnej, słonecznej energii płynącej prosto z kultury!

 

Przyjdź, odkryj i zakochaj się w kolorowej edycji FLAKA 2020!

 

Link do strony: https://www.facebook.com/festiwal.flak/?__tn__=%2Cd%2CP-R&eid=ARATv-IYz20Q5luXgTT8GpPzT_RywK5u6zjia56d_CliHvObPBXIxGwNjVhHLSCyEa_-PmfuUDn8-4jg

 

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/2584920105070957/

 

Znajdziesz nas również na instagramie jako: @flak_festiwal , i na facebooku pod nazwą @festiwal.flak

5.00 avg. rating (93% score) - 1 vote
0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *