Odważyłam się pokazać światu swoją „Melancholię”!

Tworzy muzykę dla siebie, z wewnętrznych pobudek, ale wydaje dla ludzi. Dzieli się z nimi wszystkim, co na co dzień przyjęło się ukrywać. Taka jest Marta Bijan, finalistka IV edycji X Factor. 21 września ukaże się jej płyta pt. „Melancholia”!

W życiu chyba mamy to, na co się odważymy – tak mówisz. Na co się teraz, na finiszu prac nad debiutancką płytą, odważysz?
Na pokazaniu jej światu. Uwierz, że wymaga to ode mnie ogromnej odwagi, bo płyta jest najbardziej intymną rzeczą, jaką stworzyłam.

„Lot na Marsa” – Twój kawałek promujący „Melancholię” – mówi o kompletnej bezradności i świadomości, że nie da się już nic zrobić w muzyce. Tak odbierasz to, co się dzieje w tej branży?
Ten utwór powstał, bo zdarzało mi się siedzieć przed komputerem, śledząc nowe muzyczne trendy i momentami brakowało słów… Problem w tym, że za muzykę zaczyna brać się niemal każdy, kto ma już na koncie sporo obserwatorów, mimo że zdobył ich zupełnie czym innym. Czasem to miła niespodzianka dla odbiorców, częściej, kolokwialnie rzecz ujmując, ,,bezczeszczenie muzyki”.

Wywiad z Martą przeczytasz w Cogito 9/2018🙂

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *