Zapraszamy na ♪♪ KINOGRANIE ♫♫♫♫♫ 

Nad malownicze brzegi augustowskich jezior zaprasza Przegląd Filmów o Tematyce Muzycznej  KINOGRANIE. Czekają na Ciebie niezapomniane projekcje, wspaniali artyści oraz wybitni goście, którzy przeniosą publiczność w świat 10 muzy.

W tym roku, na przełom czerwca i lipca, organizatorzy przygotowali również wyśmienite propozycje programowe. Kinomani  zobaczą filmy nowe, jak i archiwalne: „Song to Song”, „The Rolling Stones Olé Olé Olé!”, „Deszczowa piosenka” i „La La Land”. Wielką atrakcją będzie plenerowa projekcja filmu niemego z 1915 roku „Alicja w krainie czarów”. Towarzyszyć jej będzie muzyka tworzona na żywo przez duet DJ-ów Błażej Malinowski & Modvs.  

Na tradycyjny, muzyczny rejs statkiem, który jest niewątpliwą atrakcją przeglądu, zabierze nas zespół „Ballady i Romanse” – wschodząca gwiazda sceny alternatywnej, tym razem w lżejszym, rozrywkowym repertuarze.

Augustowskie kino Iskra będzie miejscem konfrontacji dwu osobowości współczesnego Jazzu. Z ekranu popłynie muzyka giganta  cool jazzu i bebopu z filmu „Miles Davis i ja”, a następnie, na żywo zabrzmi Aga Zaryan z zespołem.

Gospodarzem i prowadzącym spotkania w trakcie przeglądu  będzie popularny dziennikarz radiowej „Trójki” Ryszard Jaźwiński. Pierwszego dnia imprezy augustowską salę kinową odwiedzi Piotr Stelmach, zaś Kinogranie zakończy panel dyskusyjny o historii amerykańskich musicali prowadzony przez Michała Oleszczyka.

Organizatorem KINOGRANIA jest DKF Kinochłon –  zdobywca Nagrody PISF dla najlepszego Dyskusyjnego Klubu Filmowego.

Przegląd Filmów o Tematyce Muzycznej  KINOGRANIE potrwa od 28 czerwca do 2 lipca:)

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *