Prawo własności intelektualnej i nowych mediów na UJ

Zostań specjalistą w zakresie prawa autorskiego i nowych mediów, poznaj prawo własności przemysłowej, ekspertem w obszarze prawa nowych mediów.

Prawo własności intelektualnej i nowych mediów na UJ to 3-letnie studia I stopnia (licencjackie) prowadzone w trybie stacjonarnym oraz niestacjonarnym, z możliwością kontynuowania nauki na studiach magisterskich m.in. na kierunku Administracja na Wydziale Prawa i Administracji UJ oraz wielu innych studiach uzupełniających.

 Studia koncentrują się wokół najistotniejszych dziedzin szeroko pojętego prawa własności intelektualnej umożliwiając tym samym nabycie specjalistycznej wiedzy w obszarze prawa autorskiego, własności przemysłowej, prawa konkurencji i prawa mediów.

Jednocześnie studenci zdobywają podstawową wiedzę prawniczą w zakresie niezbędnym do prawidłowego zrozumienia funkcjonowania prawa własności intelektualnej w realiach gospodarczych.

Program uzupełniają zagadnienia poza-prawnicze w postaci funkcjonowania mediów, etyki w dziennikarstwie, narzędzi informatycznych w dziedzinie własności intelektualnej, itp. Większość zajęć ma charakter praktyczny i jest prowadzona przez doświadczonych ekspertów w swojej dziedzinie

 

W rekrutacji liczą się wyniki matur z: języka polskiego lub wiedzy o społeczeństwie oraz z języka obcego lub matematyki.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *