Polecamy Polish Schools Debating Championship 2020/2021!

Polish Schools Debating Championship to największy turniej debat w języku angielskim przeznaczony dla ambitnych licealistów z całego kraju. To niepowtarzalna okazja, by spotkać się i konkurować z najlepszymi debatantami z całej Polski, a także zdobyć cenną wiedzę i umiejętności, takie jak krytyczne myślenie, sztuka wystąpień publicznych i praca zespołowa. Tegoroczna edycja PSDC odbędzie się w terminie 21 – 22 listopada 2021.

 

Uczestniczki i uczestnicy będą mieli okazję do prowadzenia debat w języku angielskim w formacie międzynarodowym – Schools. Sędziowie z Polski i zagranicy ocenią ich umiejętność prowadzenia dyskusji na ważne i interesujące tematy. Zwycięzcy i najlepsi mówcy będą mieli szansę zapewnić sobie miejsce w kadrze narodowej i reprezentować Polskę na Mistrzostwach Świata Debat w Makau w Chinach w 2021 roku, gdzie zmierzą się z rywalami z całego globu.

 

W obliczu sytuacji pandemicznej, Fundacja Polska Debatuje zdecydowała o przeniesieniu całego turnieju do strefy online, aby zagwarantować bezpieczeństwo uczestniczkom i uczestnikom.

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *