Pojedź na festiwal filmowy jako wolontariusz :)

Jeśli chcesz ciekawie spędzić wakacje, jesteś miłośnikiem dobrego kina i aktywnego spędzania wolnego czasu, chcesz poznać ludzi o podobnych zainteresowaniach (i o zupełnie innych też)…

Jeśli masz co najmniej 16 lat, zależy Ci na tym żeby zdobywać nowe doświadczenia, poznawać nowe miejsca i uczyć się poprzez pracę…

Jeśli masz praktykę w działalności kulturalnej i zapał, by zdobywać kolejną, znasz języki obce lub umiesz cokolwiek… zgłoś swój udział do grupy wolontariuszy 18. Letniej Akademii Filmowej w Zwierzyńcu.

Między 11-20.08.2017 w Zwierzyńcu na Roztoczu odbędzie się kolejna edycja LAF. Już teraz rozpoczynamy rekrutację animatorów społecznych, czyli osób, na których spocznie niemała odpowiedzialność i dzięki którym wszystko w Zwierzyńcu zadziała jak w zegarku. Organizatorzy festiwalu wymagają sporo, ale oferują jeszcze więcej!

Po pierwsze dyspozycyjność: między 9 a 21 sierpnia – wtedy wszyscy z was powinni pojawić się w Zwierzyńcu, by pomóc przeobrazić to miejsce w jedno duże filmowe miasteczko, a po zakończeniu Akademii doprowadzić je do stanu wyjściowego. Każda osoba będzie pracowała 6 godzin dziennie, choć w niektórych przypadkach przewidujemy wydłużenie czasu pracy.

Po drugie, rzetelność i zaangażowanie w wywiązywaniu się ze swoich obowiązków w czasie Akademii, niezależnie od pełnionej funkcji i zakresu obowiązków.

Po trzecie, szczerość w informowaniu o swoich umiejętnościach i charakterze zajęć, które chcecie wykonywać. Możliwości jest sporo, ale i dla nas, i dla Was ważne jest, by każdy zajmował się tym, co lubi i co potrafi robić najlepiej lub czego bardzo chciałby się nauczyć.

Po czwarte (nieobowiązkowe, lecz mile widziane) – pomoc przy organizacji Festiwalu:  zdalna pomoc przy redakcji katalogu LAF, prace biurowe i organizacyjne w Lublinie. To dobra okazja, żeby przyjrzeć się jak funkcjonuje organizacja i promocja działalności kulturalnej.

Ze swojej strony LAF zapewnia:

  1. pokrycie przez LAF kosztów noclegu w schronisku młodzieżowym
  2. bezpłatną akredytację wolontariusza LAF, upoważniającą do wstępu na wszystkie odpłatne wydarzenia Akademii, takie jak filmy czy spektakle teatralne
  3. pobyt w miłych okolicznościach przyrody
  4. wiele okazji do obserwowania i poznania kulis funkcjonowania imprezy filmowej.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa z dniem 9 lipca 2017r.

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *