W ramach 4-dniowej konferencji, która odbędzie się w dniach 7-10 grudnia uczestnicy będą mieli okazję spotkać wielu inspirujących panelistów z bardzo zróżnicowanych dziedzin życia. Dni będą też wypełnione zwiedzaniem Warszawy i przeróżnymi atrakcjami.

Konferencja będzie poprzedzona zdalnym programem mentoringowym (1-5 grudnia), podczas którego każdy uczestnik CEMS Chance dostaną swojego osobistego studenta-opiekuna, z którym przejdzie przez przygotowany przez nas we współpracy z zespołem psychologów i profesjonalnych mentorów program. Ułatwi on im bliższe poznanie siebie, swoich predyspozycji, talentów i życiowych celów. Podczas stacjonarnej części uczestnicy poznają swoich opiekunów na żywo i razem będą przeżywać zaplanowane przygody.

Głównym założeniem projektu jest wyrównywanie szans, więc jedyne koszty pokrywane przez uczestnika to dojazd i powrót z Warszawy.

Nabór do wydarzenia rusza 3 listopada i potrwa dwa tygodnie, a wyniki zostaną ogłoszone 24-go listopada. Partnerem wydarzenia jest Phillips Polska i SEB Polska.

Więcej informacji na projektowym Facebooku i Instagramie (CEMS Chance CSR), oraz na stronie www.cemschance.pl

Click here to add your own text

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes