III edycja Dyktanda – zawalcz o tytuł Mistrza Ortografii!

Znasz dobrze zasady ortografii? serwis edukacyjny www.dyktanda.pl oferuje możliwość sprawdzenia naszej wiedzy.

W dniach 13-17 czerwca odbędzie się już trzecia edycja konkursu Mistrz Ortografii. Uczestnicy będą mieli za zadanie rozwiązywać – możliwie poprawnie oraz w jak najkrótszym czasie – po 2 dyktanda konkursowe dziennie. Wszystko zostanie przeprowadzone w całości online.

5 kategorii

Aby umożliwić udział każdemu, bez względu na wiek, przygotowano aż 5 kategorii wiekowych. Dzięki temu każdy uczestnik będzie rozwiązywał dyktanda na odpowiednim do swoich możliwości poziomie trudności.

Jak dołączyć do rywalizacji? Wystarczy wybrać odpowiednią kategorię wiekową, a następnie kliknąć “Zapisz się do konkursu”: https://dyktanda.pl/lista-konkursow

 

Nagrody

Jak przystało na konkurs, nie mogło zabraknąć również nagród. Na dziesięciu najlepszych Mistrzów Ortografii w każdej kategorii wiekowej czekają pakiety korepetycji do wykorzystania w serwisie z korepetycjami online Tutors.live. Będą mogli dzięki temu podszkolić się z języków obcych lub z wybranego przedmiotu szkolnego. Ponadto przygotowano również nagrody gwarantowane dla wszystkich uczestników!

Już dziś możesz zapisać się do konkursu i zawalczyć o tytuł Mistrza Ortografii!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *