Jak zyskać 600 zł na wakacje? My to wiemy:)

 

A gdyby zrobić coś pożytecznego i dzięki temu otrzymać trochę pieniędzy na swój wymarzony wyjazd?:)

Biuro Podroży Almatur kolejny raz rusza z ogólnopolską akcją „Zapracuj na wakacje”.

Grasz na gitarze? Super! Zrób zdjęcie lub nagraj filmik a otrzymasz 30 zł zniżki. Brałeś udział w akcji charytatywnej? Udokumentuj to, a zyskasz dodatkowe 150 zł. W ten sposób każdy uczestnik może zebrać aż 600 zł na wakacyjny wyjazd.

 

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest nakręcenie krótkiego filmu lub zrobienie zdjęcia pokazującego jak uczestnicy pomagają w codziennych czynnościach domowych, zaprezentowanie swoich zdolności sportowych lub pochwalenie się osiągnięciami w nauce. Następnym krokiem jest zalogowanie się na stronie mojewakacje.almatur.pl poprzez portal społecznościowy Facebook lub podanie adresu email i umieszczenie linku do filmu albo zdjęcia dokumentującego wykonane zadanie.
Posty dzieci i młodzieży na kanałach Facebook i Insagram, powinny być opatrzone hashtagami #Almatur oraz #zapracujnawakacje oraz mieć status publiczny. Moderatorzy ze strony Organizatora, będą na bieżąco oceniać i przyznawać zniżki na obozy Almatur w sezonie letnim 2017.

Uwaga:

Akcja potrwa do 30 kwietnia bieżącego roku. Skierowana jest do dzieci i młodzieży poniżej 18 roku życia.

Bądźcie na bieżąco z Facebookiem (https://www.facebook.com/almatur/?fref=ts)

To nie wszystko! Almatur ma coś jeszcze dla tych, którzy lubią spędzać wakacje ze swoimi znajomymi. To właśnie dla nich została przygotowana akcja „Całą paczką na wakacje”.

Wystarczy zebrać minimum cztery osoby, które chcą razem pojechać na ten sam obóz a następnie zalogować się na stronie grupataniej.almatur.pl. W ten sposób każdemu zostanie przyznane kolejne 50 zł zniżki. Co razem daje możliwość zebrania przez jedną osobę aż 650 zł! Całkiem sporo, więc naprawdę warto! 😉 Zwłaszcza, że oferta obozów, jest tak duża, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie -> http://www.almatur.pl/

🙂

Almatur to najdłużej działające biuro podróży w Polsce, które już od 60 lat pokazuje świat turystyki w niebanalny sposób. Corocznie z jego oferty korzysta blisko 25 tysięcy młodych ludzi. Na lato 2017 r. Almatur przygotował blisko 400 obozów tematycznych w 62 miejscowościach na terenie całego kraju. Są też zagraniczne obozy młodzieżowe i kursy językowe w kilkudziesięciu państwach świata.

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *