Zimowa rekrutacja na kierunki informatyczne na PJATK

7 stycznia rozpocznie się w Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Warszawie rekrutacja na studia w semestrze letnim 2019/2020 na kierunkach: informatyka I i II stopnia, Data Science II stopnia, podyplomowe oraz MBA. 

Początek nowego roku to dobry moment na powzięcie i realizację postanowień. Kandydaci, którzy postanowili, że będą studiować informatykę, mogą wziąć udział w naborze na studia w semestrze letnim. Zajęcia rozpoczną się w marcu. W większości mają charakter praktyczny. 

  • Informatyka, I stopnia – polskojęzyczne i anglojęzyczne, tryb internetowy W tych studiach może uczestniczyć każdy, kto ma dostęp do internetu w dowolnym miejscu na świecie. Uczestnicy samodzielnie dochodzą do wiedzy przez rozwiązywanie problemów z życia wziętych. Każdy semestr kończy się sesją egzaminacyjną w siedzibie PJATK. Dwa razy w roku studenci przyjeżdżają na uczelnię, aby brać udział w tygodniowych sesjach laboratoryjnych. Po sześciu semestrach nauczania bazowego studenci wybierają specjalizację: bazy danych, inżynieria oprogramowania, sieci komputerowe, multimedia, programowanie aplikacji biznesowych, hurtownie danych. Studia prowadzone są w języku polskim lub angielskim. Trwają cztery lata i kończą się uzyskaniem tytułu inżyniera. 
  • Informatyka, II stopnia – polskojęzyczne i anglojęzyczne, tryb stacjonarny Warunkiem przyjęcia jest pozytywne przejście rozmowy kwalifikacyjnej. Studia trwają trzy lub cztery semestry. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych. Po pierwszym semestrze student wybiera jedną z pięciu specjalizacji (sylwetek absolwenta): inżynieria oprogramowania, procesów biznesowych i baz danych; technologie sieci urządzeń mobilnych oraz chmury obliczeniowej; interakcja człowiek-komputer; zarządzanie projektami. 
  • Data Science, II stopnia – polskojęzyczne, tryb stacjonarny Termin „data science” to coś więcej niż zwykła „analiza danych”. Jest to nowatorskie i interdyscyplinarne połączenie wielu dziedzin nauki: informatyki i IT, statystyki i matematyki, umiejętności humanistycznych i tzw. „miękkich” (ang. soft skills). Studia trwają trzy semestry. Studenci uczestniczą w zajęciach z programowania dla analityki danych, analizy dużych zbiorów danych, zastosowania uczenia maszynowego, technologii i platform chmury oraz innych. 
  • Informatyka, II stopnia – polskojęzyczne, tryb internetowy Studia trwają cztery semestry. Studenci biorą udział w trzech pięciodniowych kursach o profilu praktycznym w akademii w ciągu całego toku studiów. Sesje egzaminacyjne odbywają się w siedzibie uczelni na koniec semestru. Po pierwszym semestrze studenci wybierają jedną ze specjalizacji: inżynieria oprogramowania, procesów biznesowych i baz danych; technologie sieci urządzeń mobilnych oraz chmury obliczeniowej; interakcja człowiek-komputer; zarządzanie projektami. 
  • Studia podyplomowe – polskojęzyczne Program studiów obejmuje dwa lub trzy semestry nauki w zależności od kierunku. W semestrze letnim 2019/2020 PJATK w Warszawie będzie prowadzić rekrutację na kierunki: 

bazy danych i ich aplikacje: studia zaoczne, wieczorowe oraz studia internetowe, 

▪ Big Data – inżynieria dużych zbiorów danych, 

▪ Cybersecurity – bezpieczeństwo systemów informatycznych i telekomunikacyjnych, 

▪ zarządzanie oświatą z edukacją spersonalizowaną, 

▪ systemy informatyczne, aplikacje i bazy danych: studia internetowe. 

Aby wziąć udział w naborze, najpierw należy zarejestrować się w portalu rekrutacyjnym, a następnie odbyć rozmowę (na kierunkach, na których jest ona wymagana) oraz dostarczyć dokumenty. 

Informacje na temat dokumentów i systemu rejestracji znajdują się na stronie internetowej

fot. WICHY

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *