Zgłoś się do konkursu EF Global Intern i wygraj międzynarodowy staż:)

Wystartowała kolejna edycja międzynarodowego konkursu EF Global Intern, w ramach którego można wygrać trzymiesięczne praktyki w 3 wybranych miejscowościach na całym świecie. Wymarzony zagraniczny staż jest w zasięgu ręki.

Konkurs o międzynarodowy staż – kto może wziąć udział? 

Osoby, które ukończyły 18 lat mogą wziąć udział w międzynarodowym konkursie EF Global Intern, w ramach którego 15 osób wygra trzymiesięczne praktyki w trzech z 50 lokalizacji EF w 19 krajach. Biura i kampusy Education First mieszczą się np. w Sydney, Paryżu, Kapsztadzie, Tokio czy Nowym Jorku. Aplikanci muszą stworzyć jednominutowe wideo w języku angielskim z odpowiedzią na pytanie: co dla mnie znaczy misja EF, jaką jest otwarcie świata przez edukację?

 

Zamiast standardowego wysyłania CV i uczestnictwa w nudnych rozmowach kwalifikacyjnych kandydaci będą musieli zaprezentować się za pomocą krótkiego filmu i rozmowy online – mówi Sylwia Rogalska, Country Manager EF Polska. To wyjątkowa szansa na początek międzynarodowej kariery, bo ta pozycja w CV na pewno nie umknie uwadze żadnego HR-owca w przyszłości. Najlepsi absolwenci praktyk mają też szanse na pracę w EF.

 

Trzy kraje w trzy miesiące – wymarzony staż

Kandydaci, którzy zamieszczą najbardziej kreatywne wideo, zostaną zaproszeni do przesłania swojego CV i 30-minutowej rozmowy przez Skype. Z tego grona 30 kwietnia zostanie wyłonionych 15 zwycięzców, którzy wezmą udział w praktykach. W ramach nagrody pokryte zostaną wydatki na podróże między krajami, zakwaterowanie, koszty poniesione w związku z wizą oraz ubezpieczenie. Zainteresowani aplikanci mogą się zgłaszać do 31 marca.

 

Education First to światowy lider w organizacji zagranicznych kursów językowych. Ma swoje biura i szkoły w ponad 50 miejscach w 19 krajach. Dzięki temu można podjąć naukę angielskiego w Auckland, Londynie czy Toronto, koreańskiego w Seulu, czy włoskiego w Rzymie. Zwycięzcy konkursu będą mieli okazję wybrać między innymi te miejsca jako destynacje, w których odbędą swoje praktyki.

 

Szczegóły konkursu EF Global Intern znajdują się na: https://www.ef.com/globalintern

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *