„Nie ma, że się nie da” – konkurs dla ciebie!

Instytut Wolności chcąc inspirować młodych ludzi do działania w ramach akcji „Przedsiębiorczy w życiu i w szkoleogłosił konkurs „Nie ma, że się nie da, który ma zmotywować młodzież do realizacji swoich pomysłów.

Zadaniem konkursowym jest opracowanie w gronie klasy planu wsparcia swojej szkoły. Następnie należy przekonać jednego z nauczycieli do zgłoszenia projektu i zacząć go realizować. Pomysły można zgłaszać przez cały marzec i kwiecień. Pięć najlepszych pomysłów kapituła konkursu nagrodzi dofinansowaniem na kwotę 3000 zł.

Konkurs jest częścią programu edukacyjnego „Przedsiębiorczy w życiu i w szkole”, który został stworzony w 2013 roku przez Instytut Wolności. Celem programu jest wsparcie edukacji dzieci i młodzieży w podejmowaniu inicjatywy i rozwijaniu przedsiębiorczości. Za sprawą współpracy z wiodącymi, znanymi w środowisku oświaty szkołami, które skutecznie wdrażają dobre metody przekazywania wiedzy ekonomicznej i kształtowania postaw przedsiębiorczych Instytut wolności stworzył przewodnik po najlepszych praktykach dla dyrektorów i nauczycieli szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Do programu można przyłączyć się za pośrednictwem: http://przedsiebiorczosc.instytutwolnosci.pl/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *