Zdajesz na SGGW? Wpadnij na dni otwarte!

Każdego roku w połowie maja Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego organizuje na terenie kampusu Dni SGGW. W trakcie pikniku jaki organizuje dla kandydatów na studia w SGGW odbywa się wiele pokazów i imprez towarzyszących. Tegoroczne Dni SGGW organizowane pod patronatem Wydziału Nauk Społecznych odbędą się 19 i 20 maja (piątek i sobota). W trakcie Dni SGGW zaprezentują się wszystkie wydziały, koła naukowe, organizacje studenckie, zespoły artystyczne oraz inne jednostki organizacyjne pracujące na rzecz studentów i pracowników naukowych SGGW.

dnisggw

 

Odwiedzający w tych dniach uczelnię będą mogli nie tylko oglądać stoiska wydziałowe, ale także wziąć udział w wielu atrakcjach przygotowanych przez studentów. Na centralnym placu uczelnianego kampusu odbędzie się mnóstwo pokazów i występów artystycznych uczelnianych zespołów. Będzie m.in. mini zoo, pokazy wielu różnych zwierząt i roślin.

Relacje „na żywo” z uczelnianego święta przeprowadzi w tym roku Radio Dla Ciebieoraz Akademickie Radio Kampus.

W trakcie Dni SGGW uczelnia organizuje konkurs „Start po indeks”, w którym wezmą udział tegoroczni maturzyści. Uczestnicy konkursu napiszą testy z wybranego przedmiotu (biologia, chemia, matematyka, geografia). dwanaście osób – zdobywcy pierwszych trzech miejsc z poszczególnych przedmiotów – otrzyma indeksy Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Program Dni otwartych dostępny na http://www.sggw.pl/dni-sggw____

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *