Wiesz na bank? To zgłoś się do konkursu „Wiem na bank”:)

Czy uczniowie znają podstawowe pojęcia ekonomiczne? Jak poradzą sobie z rachunkiem dochodu narodowego i zasadami zakładania firm w Polsce? Zapraszamy młodzież do wykazania się wiedzą w konkursie „Wiem na bank”!

Konkurs odbędzie się 4 kwietnia w budynku II Liceum Ogólnokształcącego w Elblągu przy ul. Królewieckiej 42. Jest on przeznaczony jest dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych z województw warmińsko-mazurskiego oraz pomorskiego, którzy chcieliby sprawdzić swoją wiedzę dotyczącą współczesnych problemów funkcjonowania rynków finansowych oraz zagadnień z zakresu przedsiębiorczości i ekonomii. W trakcie konkursu oceniony zostanie także stopień przygotowania uczestników do praktycznego zastosowania posiadanej wiedzy w dorosłym życiu.

Organizatorami VII edycji „Wiem na bank” są Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej oraz II Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Jagiellończyka w Elblągu. Patronat honorowy nad konkursem objął prorektor PG ds. internacjonalizacji i innowacji, prof. Piotr Dominiak.

  • Zgłoszenia przyjmowane są do 17 marca. Można je wysyłać na adres e-mail sekretariat@zso2.elblag.pl lub w wersji papierowej na adres:

II Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Jagiellończyka w Elblągu, ul. Królewiecka 42, 82-300 Elbląg

z dopiskiem: Zgłoszenie na konkurs „Wiem na bank”.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *