What’s Next Meeting: Otwarte spotkanie z przyszłością

30–31 marca w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej odbędzie się jeden z największych młodzieżowych eventów w 2019. Pierwsza edycja What’s Next Meeting odpowiada na aktualny problem społeczny, jakim jest zagubienie młodzieży wśród potencjalnych dróg kariery oraz niepewność przy wyborze własnej ścieżki rozwoju.

 

Tematyka konferencji:

  • to zatem przede wszystkim rozwój osobisty, alternatywna edukacja, studia, nowe technologie w biznesie, media społecznościowe oraz rynek pracy w XXI wieku.

 

Kuba Piwowar (Google) rozprawi się z tematem „Humanistyka vs Nauki Ścisłe”, eksperci HR z PKO wytłumaczą, co warto robić, by dostać wymarzoną pracę i nie polec na rozmowie rekrutacyjnej, Mateusz Konieczny poprowadzi warsztat z zakresu zarządzania finansami i własnym budżetem. To tylko niektóre z tematów, które poruszamy.

 

W konferencji “od młodych, dla młodych” wezmą udział także laureaci prestiżowych nagród Forbesa. Nazwiska najbardziej utalentowanych młodych przedsiębiorców z listy “25 under 25” pojawią się także w agendzie What’s Next Meeting. Porozmawiamy z nimi o działalności społecznej i tym, jak może przysłużyć się ona nam samym.

 

What’s Next Meeting to także dyskusje na forum

W panelu edukacyjnym porozmawiamy o studiach za granicą, nowoczesnym podejściu do edukacji i projektach, w jakie warto się angażować. O swoich doświadczeniach opowiedzą Weronika Zimna (wyróżniona przez Forbes, w wieku 19 lat trafiła na listę Forbes “25 under 25” za swoją działalność w zakresie popularyzowania edukacji alternatywnej), laureat plebiscytu “BAS Top People Project” – Grzegorz Nawrocki, absolwentka Priceton University Agata Foryciarz oraz Olivia Drost (absolwentka LSE, korespondentka Onetu, stypendystka w indonezyjskim CNN).

 

Konferencję What’s Next Meeting organizuje grupa uczniów warszawskich liceów, przy wsparciu partnerów strategicznych – Politechniki Warszawskiej oraz Fundacji Młodej Nauki.

 

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *