Wyjazd na obóz lub kolonię w nadchodzące wakacje może być zatem świetną rekompensatą dla młodzieży za ostatnie miesiące spędzone głównie w domu. Jaki jednak bezpieczny kierunek wybrać? Z pewnością wyjazd na obóz zagraniczny to znakomita okazja na poznanie nowych miejsc, zwiedzenie największych atrakcji oraz sprawdzenie swoich umiejętności językowych na nowym gruncie. Są jednak osoby, które mogą obawiać się wyjazdów zagranicznych w tak trudnych czasach. Tutaj alternatywą mogą być równie ciekaw i wartościowe obozy krajowe.

Oferta kolonii w Polsce dla dzieci i młodzieży jest bardzo bogata – można skorzystać z uroków nadmorskich miejscowości albo wybrać piękno Polskich gór. Warto też rozważyć charakter takiego obozu. Czy zależy nam bardziej na zwiedzaniu, wypoczynku czy rozwijaniu swoich pasji i hobby?

Jedną z ciekawych propozycji mogą być obozy językowe nad morzem. Wcale nie musisz wyjeżdżać  do Anglii aby ćwiczyć język angielski pod okiem native speakerów. Poza nauką w formie aktywnych gier i zabaw, będziesz brał udział w  zajęciach survivalowych, warsztatach tematycznych czy wycieczkach.

Jeśli jednak wolisz skupić się na rozwoju swoich zainteresowań, to szczerze polecamy obozy tematyczne w górach, gdzie w towarzystwie najlepszych ekspertów rozwiniesz swoje hobbistyczne skrzydła. Graffiti, muzyka i DJ-owanie, modeling, pisarstwo, aktorstwo, fotografia, malarstwo, taniec, turnieje gier planszowych czy podbój nieba dornem – to wszystko czeka na młodych pasjonatów.

Wybór obóz w Polsce to także korzystne rozwiązanie dla rodziców. Mogą oni skorzystać z Polskiego Bonu Turystycznego, dzięki któremu pokryją część kosztów wyjazdu.

Firma ATAS od ponad 30 lat organizuje wyjazdy  młodzieżowe zarówno w kraju i za granicą. W jej krajowej ofercie możecie znaleźć min. obozy językowe w Jastrzębiej Górze oraz w Darłówku, a także obozy tematyczne w Poroninie. Firma posiada doświadczenie w organizacji imprez w dobie pandemii, kiedy to jako jeden z nielicznych touroperatorów, z powodzeniem przeprowadziła kolonie 2020 w Polsce.  Dodatkowo ATAS posiada tytuł Touroperatora Roku 2019 w kategorii „turystyka młodzieżowa”.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes