Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu – tu opłaca się studiować!

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu oferuje 16 kierunków studiów (12 kierunków w j. polskim; 4 w j. angielskim) oraz ponad 60 specjalności mieszczących się w pięciu dyscyplinach naukowych: ekonomii, informatyce, gospodarce międzynarodowej, naukach o zarządzaniu i towaroznawstwie.

 

uepoznanlogo

Od nowego roku akademickiego dodatkowo Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu planuje otworzyć dwie nowe specjalności: International Management on Emerging Markets w j.angielskim oraz zarządzanie ryzykiem finansowym. Na ich utworzenie Uczelnia pozyskała środki w wyniku konkursu organizowanego przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.

Tu studiujesz? Nie martwisz się o pracę!

Wysoki poziom kształcenia, który od lat utrzymuje Uczelnia, pozwala na skuteczne podejmowanie przez studentów wyzwań stawianych przez rynek pracy. Absolwenci Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu należą do najlepiej zarabiających pracowników z dyplomem uczelni wyższej. W raporcie opracowanym przez Sedlak&Sedlak zarobki naszych absolwentów wśród uczelni ekonomicznych znajdują się na II miejscu (na VIII miejscu w ogólnym zestawieniu).

W 2016 r. połowa z absolwentów UEP zarabiała w przedziale od 3700 do 8000 zł brutto. Mediana wynagrodzeń pracowników z dyplomem UEP wyniosła w minionym roku 5478 zł brutto – to zdecydowanie wyższa kwota w porównaniu do mediany ogólnych wynagrodzeń w Polsce, która według Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń w 2016 r. wyniosła 3900 zł brutto.

Rekrutacja na studia w j. polskim trwa do 10 lipca 2017 r., natomiast na studia w j. angielskim do 1 sierpnia 2017 r.

Dodatkowe informacje: 

Studia w j.polskim: http://rekrutacja.ue.poznan.pl/

Studia w j. angielskim: https://apply.ue.poznan.pl/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *