Turniej Wiedzy Psychologicznej – do wygrania indeksy na psychologię!

Po raz dziesiąty magazyn „Charaktery” zaprasza uczniów szkół średnich do wspólnego zgłębiania psychologii w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Psychologicznej.

Wiedzę zdobędą wszyscy turniejowicze, na zwycięzców natomiast czekają wspaniałe nagrody: nagrody rzeczowe, stypendia oraz – dzięki porozumieniu z Uniwersytetem Jagiellońskim – trzy indeksy na stacjonarne studia magisterskie na kierunku psychologia w Instytucie Psychologii na Wydziale Filozoficznym UJ. Jest o co walczyć!

Tegoroczna, jubileuszowa edycja Turnieju właśnie się rozpoczęła, a zakończy się 7 kwietnia 2018 roku. Od uczestników  wymagana jest znajomość wybranych artykułów publikowanych w „Charakterach” od listopada 2017 do lutego 2018 roku, opatrzonych specjalną pieczęcią.

Lekturą Turnieju jest też książka Przeciw empatii Paula Blooma oraz obszary tematyczne odwołujące się do zagadnień zawartych w „Podstawie programowej kształcenia ogólnego dla gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych…”. Uczniowie sprawdzą swoją wiedzę w marcu 2018 roku podczas eliminacji on-line. Sto osób z najlepszymi wynikami przejdzie do finału, który odbędzie się 8 kwietnia 2018 roku w Warszawie.

Uczniowie zainteresowani uczestnictwem w konkursie powinni zgłosić się do swojego nauczyciela, pedagoga lub psychologa szkolnego, którzy formalnie zgłoszą kandydatów z danej szkoły. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Wiceprezes Polskiej Akademii Nauk prof. Edward Nęcka.

Szczegółowy regulamin Turnieju, zasady uczestnictwa, wykaz wymaganych zagadnień oraz inne informacje można znaleźć na stronie www.charaktery.eu w zakładce Turniej.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *