Dni Edukacji Międzynarodowej – zapraszamy na targi edukacji zagranicznej

23 marca w Warszawie, 24 marca w Łodzi, 26 marca w Krakowie oraz 28 marca we Wrocławiu odbędą się specjalistyczne targi edukacji zagranicznej, podczas których swoje programy przedstawią zagraniczne placówki z Wielkiej Brytanii, Holandii, Szwajcarii, Niemiec, Kanady, Stanów Zjednoczonych i innych krajów.

 

Co na Was czeka?

 

Odwiedzający będą mieli niepowtarzalną okazję, aby podczas jednego wydarzenia poznać międzynarodową ofertą kształcenia ponad 50 instytucji edukacyjnych takich jak uniwersytety, zagraniczne szkoły językowe, prywatne i publiczne szkoły z internatem, szkoły średnie i inne.

 

Gdzie największy tłum?

Wielka Brytania to najpopularniejszy cel podróży wśród młodych osób aplikujących na studia zagraniczne. Nic dziwnego – prestiżowe uniwersytety z bogatą historią, międzynarodowa atmosfera, bogate zaplecze naukowe to wszystko sprawia, że brytyjskie uczelnie to światowa czołówka. Tradycyjnie największa liczba wystawców to szkoły wyższe z UK, ale nie zabraknie także przedstawicieli uniwersytetów z innych państw np. z Holandii, której popularność wśród absolwentów polskich szkół średnich rośnie z roku na rok. Uczestnicy będą mieli również okazję zapoznać się z programami szkół wyższych ze Stanów Zjednoczonych, Kanady, Niemiec, Szwajcarii i innych krajów.

 

Sprawdź, co oferują zagraniczne szkoły językowe

Swoją ofertę zaprezentują również zagraniczne szkoły językowe organizujące kursy i obozy językowe w Wielkiej Brytanii, Kanadzie czy Niemczech. Placówki te oferują ciekawe kursy językowe dla dzieci i młodzieży, dorosłych czy wykwalifikowanych pracowników firm i korporacji. Ponadto nauczyciele przedszkoli, szkół oraz nauczyciele akademiccy będą mogli uzyskać informacje na temat kursów organizowanych w ramach programu ERASMUS+.

Droga do czołowych uniwersytetów prowadzi przez prestiżowe szkoły średnie, dlatego na targach nie zabraknie dyrekcji i nauczycieli  najlepszych szkół średnich z Wielkiej Brytanii, Austrii, Szwajcarii czy Niemiec.

Dni Edukacji Międzynarodowej to wydarzenie poświęcone wszystkim aspektom edukacji zagranicznej. Targi organizowane są przez agencję edukacyjną Baltic Council for International Education, która z sukcesami działa w krajach bałtyckich oraz w Polsce.

 

Targi odbywają się:

23 marca 2019, Warszawa, Hotel Radisson Blu Sobieski, Plac Zawiszy 1
24 marca 2019, Łódź, Vienna House Andel’s Hotel, ul. Ogrodowa 17
26 marca 2019, Kraków, Park Inn Radisson, ul. Monte Cassino 2
28 marca 2019, Wrocław, Hotel Mercure Wrocław Centrum, Plac Dominikański 1

Wstęp wolny od 10:00 do 17:00.

Więcej informacji: 
www.balticcouncil.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *