DWA ŚWIATY, DWA ŻYCIA, DWIE ZWALCZAJĄCE SIĘ MOCE NOWA POWIEŚĆ AUTORKI BESTSELLEROWEJ SERII O ALICJI W KRAINIE ZOMBI

„Firstlife. Pierwsze życie” autorstwa Geny Showalter. To opowieść o obdarzonej niezwykłą mocą nastolatce, która musi dokonać wyjątkowo trudnego wyboru.firstlife_14cm

Żyje się tylko raz? Nie w tym świecie, tutaj prawdziwe życie zaczyna się dopiero po śmierci. Jesteś pełnoletni? A więc pora zdecydować, czy będziesz wyznawać zasady Trojki, czy Miriady. Te dwie frakcje toczą zaciekłą walkę o dusze Niezwerbowanych i prawie nigdy nie grają czysto.

Tenley została naznaczona już w chwili narodzin. Jest obdarzona wielką mocą. I Trojka, i Miriada nie cofną się przed niczym, by ją przeciągnąć na swoją stronę. Wciąż nie zdecydowała, dokąd chce trafić po śmierci, a nie wie, że los przygotował dla niej kilka niemiłych niespodzianek.

Opinie:

„Firstlife. Pierwsze życie” zabierze cię w trzymającą w napięciu podróż, w trakcie której nie raz wstrzymasz oddech. Numer jeden na mojej półce!

P.C. Cast

Nigdy nie czytałem książki, która by mnie tak zaciekawiła i wzbudziła we mnie tyle emocji!

Amazon.com

 

O autorce

Gena Showalter jest autorką powieści znajdujących się na liście bestsellerów New York Times i USA Today. Jej ulubione gatunki literackie to paranormal i literatura młodzieżowa. Umiejętnie łączy zmysłowe opisy z wątkami sensacyjnymi, a przy tym daje ujście swemu poczuciu humoru. To sprawia, że od jej powieści trudno się oderwać.

Pisała dla takich magazynów, jak „Cosmopolitan” i „Seventeen”, pracowała też dla MTV oraz wielu regionalnych i ogólnokrajowych programów newsowych. Powieść „Mroczna noc” ukazała się po raz pierwszy w USA w 2008 roku i została nominowana do Rita Awards 2009 w kategorii Paranormal Romance.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *