Spotkania z piosenką aktorską 

Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana zaprasza młodych artystów do udziału w „Spotkaniach z piosenką aktorską”. Przesłuchania do konkursu odbędą się 7 marca, w dwóch grupach wiekowych: 14–17 lat i 18–24 lat. 

Uczestnicy konkursu mają za zadanie przygotować interpretację jednej piosenki aktorskiej (mile widziane utwory premierowe lub w nowej aranżacji). Podkład do występu w formacie mp3, CDA, wave lub z żywym akompaniamentem (nagłośnienie małego składu instrumentalnego jest możliwe po wcześniejszym ustaleniu z organizatorem). Nasze jury oceni: dobór programu, emisję głosu, interpretację teatralno-aktorską i ogólny wyraz artystyczny. 

Z niecierpliwością (do 2 marca br.) czekamy na Wasze zgłoszenia! 

Koncert laureatów „Spotkań z Piosenką Aktorską” wraz z odczytaniem werdyktu odbędzie się 6.04.2020r. o godz. 17:00. Na galę zapraszamy do krakowskiej Piwnicy pod Baranami. 

Szczegółowe informacje: Irena Latała e-mail: ilatala@cmjordan.krakow.pl

Informacje techniczne: Grzegorz Dobrowolski gdobrowolski@cmjordan.krakow.pl

Regulamin oraz karta zgłoszenia do Spotkań z piosenką aktorską znajdują się na stronie www.cmjordan.krakow.pl w zakładce: KONKURSY I FESTIWALE: http://cmjordan.krakow.pl/konkursy/spotkania-z-piosenka-aktorska. Pod podanym adresem dostępne są również zdjęcia z I edycji konkursu. 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *