Ruszyły zgłoszenia do II edycji Festiwalu Filmowego 9 Minut!

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski do wzięcia udziału w II edycji Festiwalu Filmowego 9 Minut, organizowanego przez IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej w Warszawie!

To idealna okazja dla młodych filmowców, którzy będą mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności pod okiem profesjonalnego jury, związanego z branżą filmową. Jest to również szansa na zdobycie atrakcyjnych nagród – nie tylko dla twórców najlepszego filmu, ale również dla osób odpowiedzialnych za najlepszy montaż czy zdjęcia.

W tym roku, organizatorzy przewidują trzy kategorie konkursowe: animacja, dokument, krótka fabuła obyczajowa. Czas trwania filmu nie powinien przekraczać dziewięciu minut, format nagrania jest dowolny. Wypełnione zgłoszenia, dostępne na stronie http://9minut.hoffmanowa.pl/zgloszenia/ prosimy nadsyłać wraz z filmami do 31 października 2018 r. Po więcej informacji, zapraszamy na  stronę internetową: http://9minut.hoffmanowa.pl/  oraz na oficjalny fanpage Festiwalu Filmowego 9 Minut na Facebook’u.

Wszystkich zainteresowanych, zapraszamy również na pokazy filmów konkursowych i galę finałową, która odbędzie się w dniach 22 – 23 listopada 2018 r., w IX LO im. Klementyny Hoffmanowej przy ul. Hożej 88 w Warszawie.

Nie może Was tam zabraknąć!

 

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *