Ruszyła rekrutacja na Politechnikę Wrocławską

Możesz już rejestrować się w systemie rekrutacyjnym Politechniki Wrocławskiej. Na szesnastu wydziałach na chętnych czeka 61 różnorodnych kierunków.

W tym roku dla kandydatów na studia stacjonarne I stopnia przygotowano ponad 6,3 tys. miejsc, a na studia stacjonarne II stopnia 345 miejsc. Z kolei na osoby zainteresowane studiami niestacjonarnymi czeka blisko 950 miejsc (w tym ponad 600 na studia I stopnia).

 godlo_politechniki_wroclawskiej-svg

Pierwsza rekrutacja zakończy się 5 lipca, a ogłoszenie wyników nastąpi 9 lipca. Drugi nabór rozpoczniemy 14 lipca.

Uczelnia nie wprowadziła do swojej oferty nowych kierunków, ale na Wydziale Informatyki i Zarządzania powstała nowa specjalność – Danologia, która w trakcie zimowego naboru cieszyła się ogromnym zainteresowaniem.

Co cieszyło się największym wzięciem rok temu? 

W trakcie ubiegłorocznej rekrutacji najpopularniejszym kierunkiem okazała się Informatyka w języku angielskim na Wydziale Informatyki i Zarządzenia. O jedno miejsce walczyło tam ponad dziesięciu chętnych. W czołówce obleganych kierunków znalazły się także Informatyka na Wydziale Podstawowych Problemów Techniki, Inżynieria systemów na Wydziale Informatyki i Zarządzania oraz Mechatronika na Wydziale Elektrycznym.

Informacje o terminach i zasadach rekrutacji znajdziesz na stroniehttp://rekrutacja.pwr.edu.pl/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *