Rozwijaj skrzydła z E(x)plory!

Co się dzieje, kiedy świeże pomysły młodych wynalazców połączymy z wiedzą specjalistów? Odpowiedź jest prosta, ale nie oczywista. Przy odpowiednim wsparciu, powstaną projekty, które w przyszłości, mogą zrewolucjonizować świat nauki. Dlatego 7. edycja programu Staży badawczo-rozwojowych E(x)plory, rekrutuje najbardziej obiecujących stażystów, by zapewnić im możliwość rozwinięcia skrzydeł w prestiżowych instytucjach naukowych.

 

Profesjonalne zaplecze laboratoryjne w działach badawczo-rozwojowych firm technologicznych i instytucji naukowych. To tutaj będą zdobywać doświadczenie stażyści programu E(x)plory, którzy chcą rozwijać nie tylko swoje kompetencje, ale przede wszystkim, dostać wsparcie i narzędzia do pracy od bardziej doświadczonych kolegów po fachu. Taka szansa, oprócz zdobywania pewności siebie i nowych umiejętności, pogłębia apetyt na rozwój dalszych badań naukowych.

 

„Podczas stażu nauczyłam się podstawowych metod biologii molekularnej i genetyki, które są niezbędne w mojej dalszej pracy w laboratorium. Uczyłam się nie tylko wykonywania skomplikowanych procedur, ale pracowałam także nad tymi podstawowymi umiejętnościami, jak prawidłowe pipetowanie czy obchodzenie się z próbkami” – opowiada Natalia Koc, która odbyła staż w Pracowni Neurobiologii Molekularnej Instytutu Biologii Doświadczalnej im. Marcelego Nenckiego w Warszawie.

 

Rekrutacja trwa do 31 maja 2019

Czas odbywania stażu różni się, w zależności od preferencji oraz dyspozycyjności stażysty i uprzejmości instytucji naukowej lub firmy. Może trwać tydzień lub miesiąc. Może być również początkiem długofalowej współpracy. Staże odbywają się od lipca do września 2019. Uczestnik odbywa staż pod opieką mentora, który czuwa nad jego merytorycznym przebiegiem.

Aby zgłosić się na staż, należy wypełnić formularz aplikacyjny, dostępny pod linkiem: http://bit.ly/staze-explory

Więcej o programie: http://www.explory.pl/staze

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *