Preply.com – przełom w edukacji

Edukacja online zyskuje coraz więcej zwolenników. Dziś już nie tylko podręcznik i uczęszczanie na korepetycje to jedyna z możliwych, dodatkowych metod nauczania. Dziś każdy posiadacz komputera, a także innego urządzenia za pomocą którego łączy się z siecią internetową może korzystać z dostępnych dla każdego korepetycji online. W ostatnich latach model edukacji wyraźnie się zmienił i dużą popularnością cieszą się wszelkie formy nauczania online.

 

Jednak prawdziwym przełomem w edukacji okazał się fakt pojawienia się nowej platformy preply.com. Jest to nowoczesna platforma dla każdego, bez względu na wiek i poziom wykształcenia. Ten sposób nauki to możliwość uczenia się z najlepszymi nauczycielami bez potrzeby wychodzenia z własnego domu. Na tego rodzaju naukę można  wykorzystać każdą wolną chwilę, na przykład korzystając z urządzeń mobilnych podczas dojazdów do szkoły lub pracy. Dzięki platformie preply.com nie jest ważne miejsce zamieszkania. Do tej formy nauczania mają teraz dostęp mieszkańcy małych miejscowości, którzy by skorzystać z tradycyjnych korepetycji na dojazdy musieli poświęcić dużo czasu.

Для Интернета

Strona https://preply.com/pl/ to miejsce gdzie można korzystać z różnego typu korepetycji, nie tylko tych językowych. Swoją przygodę z korepetycjami na platformie najlepiej jest rozpocząć od wybrania miejsca w którym korepetycje mają się odbywać. Do wyboru są korepetycje przez znany powszechnie komunikator Skype, korepetycje w domu ucznia, oraz korepetycje w domu nauczyciela. Jeśli poszukujesz korepetycji stacjonarnych to dzięki bardzo rozbudowanej wyszukiwarce znajdującej się na platformie możesz odnaleźć nauczyciela najbliżej swojego miejsca zamieszkania. Tej opcji oczywiście nie ma potrzeby zaznaczać jeśli zdecydujesz się na korepetycje online. W tym wypadku nie ma znaczenia miejsce zamieszkania,

 

Twoim nauczycielem może być osoba z drugiego końca kraju, albo z zagranicy. Dzięki dobrze rozbudowanej wyszukiwarce można z góry określić swoje preferencje względem nauczyciela, na przykład takie jak wiek, wykształcenie, metody nauczania, przedział cenowy za jedną lekcję. Korzystając ze wszystkich dostępnych filtrów wyszukiwarki na platformie można bardzo szybko znaleźć nauczyciela najbardziej odpowiedniego względem swoich oczekiwań. Następną czynnością jest wysłanie swojego zgłoszenia bezpośrednio do wybranego korepetytora. Dobra opcją jest wysłanie swojego zgłoszenia do kilku wybranych nauczycieli. Rejestracja na platformie preply.com jest niezwykle prosta i szybka, można ją wykonać na dwa sposoby, poprzez pocztę elektroniczną, lub przez swój profil na portalu społecznościowym Facebook. Po dokonaniu rejestracji natychmiast otrzymuje się dostęp do swojego indywidualnego profilu na platformie.

 

Podczas wysyłania zgłoszenia do wybranych korepetytorów, istnieje możliwość zdania im dodatkowych pytań. Zgodnie z regulaminem platformy, przed opłaceniem lekcji nie można podawać żadnych danych kontaktowych. Złamanie tego punktu regulaminu skutkuje zablokowaniem konta. W momencie kiedy wybrany przez Ciebie nauczyciel zaakceptuje zgłoszenie serwis informuje o tym na dwa sposoby, poprzez e mail i wiadomość SMS. Teraz nadszedł czas na wygodne opłacenie zajęć. Można to zrobić na kilka sposobów. Pierwsza lekcja z danym nauczycielem to moment, aby sprawdzić czy zajęcia z nim będą Tobie odpowiadać w dalszej perspektywie. Jeśli tak się nie stanie, otrzymasz zwrot swoich pieniędzy. Platforma umożliwia skorzystanie z pakietów zajęć, mogą to być pakiety 5, 10, lub 20 godzinne. W momencie kiedy lekcja odbyła się zostaniesz poproszony o to, aby wystawienie oceny. Poprzez platformę można wystawiać opinie o danym nauczycielu, które ułatwią wybór innym użytkownikom.

 

Preply.com to także możliwość zarobku dla lektorów, aby udzielać korepetycji wcale nie trzeba być dyplomowanym nauczycielem. Na pewno przyda się duże doświadczenie i entuzjazm. Na platformie obecnie nauczanych jest, aż pięćdziesiąt pięć przedmiotów. Korepetycji można udzielać stacjonarnie, albo poprzez sieć internetową.

 

Korzystanie z sieci internetowej jest obecnie powszechne, nawet w niewielkich miejscowościach jest już dostęp do Internetu. Sam Internet stał się rzeczą powszednią i obecną w życiu każdego człowieka. Korzystanie z sieci internetowej ułatwia codzienne czynności. Prawidłowość ta dotyczy także edukacji. Dzięki przełomowym rozwiązaniom takim jak platforma   dostęp do nauki mają wszystkie osoby, które wcześniej mogły tylko o takich rozwiązaniach pomarzyć. Korepetycje online to ułatwienie dla osób, które wychowują małe dzieci, chorujących, starszych, zamieszkujących miejscowości oddalone od większych ośrodków miejskich. Zaletami nowoczesnej edukacji online są między innymi, brak bariery czasowej, w sieci można uczyć się o każdej porze dnia i nocy, brak bariery geograficznej, nie ma znaczenia miejsce zamieszkania.

Nauka online wymusza większą aktywność i skoncentrowanie na danym zagadnieniu. Ważnym czynnikiem który ma wpływa efektywność nauki jest jej indywidualny aspekt. Platforma preply.com to wysoce zindywidualizowana forma nauki, gdzie stawia się na bezpośredni kontakt z nauczycielem. Takich rozwiązań jakie obecnie oferuje wspomniana platforma poszukiwało wcześniej wielu uczniów, powstanie platformy jest więc odpowiedzią na rosnące zainteresowanie tego typu nauką.

 

Platforma oferuje bardzo dobrą jakość nauki przy jednoczesnym jej powszechnym dostępie. Grono odbiorców tego modelu edukacji jest bardzo liczne. Śmiało można powiedzieć, że platforma preply.com w dużym stopniu zrewolucjonizowała metody nauczania. Co więcej dzięki platformie więcej osób uzyskuje dodatkowe kompetencje cenione na rynku pracy. W chwili obecnej korepetycje online to jedna z najbardziej skutecznych form nauki. Preply.com to kompleksowa oferta  edukacyjna, która sprawiła prawdziwy przełom w edukacji, oferta ta ciągle się powiększa, a z jej funkcjonalności korzystają  użytkownicy na całym świecie.

 

O Preply przeczytasz więcej na:

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *