Dni Otwarte Online na Politechnice Wrocławskiej

Interesują Cię nauki techniczne, ale nie wiesz jakie studia wybrać? A może znalazłeś już  u nas swój wymarzony kierunek i chcesz się upewnić, że to dobry wybór? Politechnika  Wrocławska zaprasza na Dni Otwarte w formule online, które potrwają od 19 do 23  kwietnia.  

– W tym roku przygotowaliśmy wirtualne prezentacje i spotkania – wszystko w jednym  miejscu i bez wychodzenia z domu – zapowiada Anetta Stypułkowska z Działu Rekrutacji  PWr. – Podczas naszego wydarzenia online będzie się można dowiedzieć wszystkiego o  dostępnych kierunkach studiów, porozmawiać na czacie z przedstawicielami wszystkich  wydziałów, poznać absolwentów i ich historie, a także uzyskać informacje o stypendiach i  domach studenckich – dodaje Anetta Stypułkowska.  

Każdy dzień przeznaczony jest dla innej grupy kierunków

W poniedziałek, 19 kwietnia,  zapraszamy zainteresowanych studiami na wydziałach: Architektury, Budownictwa  Lądowego i Wodnego oraz Chemicznym. Wtorek, 20 kwietnia, przeznaczamy na  wydziały: Elektroniki, Elektryczny, Górnictwa, Geologii i Geoinżynierii, Inżynierii  Środowiska oraz Elektroniki Mikrosystemów i Fotoniki. Z kolei środa, 21 kwietnia, to  oferta z wydziałów: Elektroniki, Informatyki i Zarządzania, Mechaniczno-Energetycznego,  Mechanicznego oraz Podstawowych Problemów Techniki. Czwartek, 22 kwietnia, to  wydziały: Inżynierii środowiska, Mechaniczny, Podstawowych Problemów Techniki oraz  Matematyki.  

Dodatkowo w piątek, 23 kwietnia, ostatniego dnia Dni Otwartych, przedstawiciele Działu  Rekrutacji wyjaśnią, jakie dokumenty trzeba przygotować oraz gdzie i do kiedy trzeba je  złożyć. Zainteresowani posłuchają i porozmawiają również o ofercie uczelnianego Biura  Karier, możliwościach skorzystania z Domów Studenckich, wsparcia socjalnego czy też  szansach i perspektywach skorzystania z wyjazdów zagranicznych w ramach programów  wymiany studenckiej.  

Wszyscy uczestnicy wydarzenia mają szansę na wygranie gadżetów Politechniki  Wrocławskiej, zdobycie vouchera na jedynego w swoim rodzaju Poliburgera lub przejazd  Polinką.  

Interesującymi „przerywnikami” kolejnych spotkań będą rozmowy z ciekawymi  absolwentami PWr, którzy o swoich doświadczeniach na uczelni oraz swojej karierze  opowiadali nam w… Polince. Wśród gości są m.in. uznany architekt Zbigniew Maćków,  Patryk Arłamowski (innonwator i szef firmy blebox.eu) oraz badaczka z Wydziału  Chemicznego dr inż. Paulina Kasperkiewicz-Wasilewska.  

Całe wydarzenie i pełen harmonogram wydarzenia oraz wszystkie informacje można  znaleźć na stronie – https://dniotwarte.pwr.edu.pl/.  

Informacje dla mediów umieszczane są na stronie:  

http://pwr.edu.pl/media/komunikaty-prasowe

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *