Ogólnopolski Dzień Otwarty ONLINE – KIERUNKI PRZYSZŁOŚCI

Czas jest pełen wyzwań, ale młodzi ludzie muszą zaplanować swoją przyszłość. W tym roku jest to szczególnie trudne, dlatego, w ramach wsparcia organizujemy wyjątkowe wydarzenie, na które zapraszamy wraz z 20. najlepszymi uczelniami w Polsce. Już 22 kwietnia odbędzie się w formule ONLINE –  Ogólnopolski Dzień Otwarty – KIERUNKI PRZYSZŁOŚCI. Wydarzenie jest częścią akcji „Dziewczyny na politechniki!”, ale tym razem zapraszamy wszystkich, Chłopaków też.

„KIERUNKI PRZYSZŁOŚCI” odbędą się na specjalnej, zaawansowanej platformie do eventów online – Grip, pozwalającej na zorganizowanie różnorodnego merytorycznie wydarzenia, zachęcającej uczestników do aktywnego udziału i umożliwiającej im głębsze zaangażowanie.

ZAREJESTRUJ SIĘ

W ramach eventu możesz wziąć udział w ekskluzywnych Konsultacjach Mentoringowych 1:1 ze studentkami uczelni technicznych i przedstawicielami Huawei, wyjątkowych Warsztatach 4 ścieżkach tematycznych, które pozwolą odkryć i rozwinąć Twoje zainteresowania. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy także Kierunkowskaz Kariery, – debaty przedstawiające kierunki techniczne i ścisłe przez studentki i firmy technologiczne, a także Strefa EXPO z wirtualnymi stoiskami uczelni technicznych i wydziałów ścisłych z całej Polski – to tu poznasz oferty wielu uczelni w jednym miejscu – zapytaj o rekrutację, uczelnie i kierunki studiów! Wszystko okraszone wystąpieniami na Scenie Głównej, która odsłoni tajemnice najbardziej gorących kierunków naszej przyszłości!

STREFA MENTORINGOWA

Konsultacje 1:1 z 34 Mentorkami i Mentorami kierunków ścisłych i technicznych

 

ZAPISUJĘ SIĘ

STREFA WARSZTATÓW

18 spotkań w ramach 4 ścieżek tematycznych (IT i programowanie, Kompetencje przyszłości i planowanie kariery, Doświadczenia i Eksperymenty, Dziewczyny w nowych technologiach)

 

ZAPISUJĘ SIĘ

 

Na warsztaty i mentoring obowiązuje kolejność zgłoszeń. Aby wziąć w nich udział należy być zarejestrowanym na wydarzenie “Kierunki Przyszłości 2021” (rejestruję się).

Przydatne informacje:

Zapraszamy do wzięcia udziału!

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *