Konkurs Językowy „Faces of America”

Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie zaprasza do udziału w V edycji konkursu językowego „Faces of America” uczniów szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski.

3 etapy konkursu

Podobnie jak w latach ubiegłych konkurs składa się z trzech etapów. W tym roku organizatorzy wprowadzili nową formułę – zamiast pracy pisemnej uczniowie mają za zadanie przygotować prezentację multimedialną. Tematem tegorocznej edycji wydarzenia jest What should be done to make America a better place to live in the near future? Na podstawie przesłanych prezentacji wyłonionych zostanie 10 drużyn. Zostaną one zakwalifikowane do kolejnego etapu, który będzie polegał na rozwiązaniu testu. Do rundy finałowej wybranych zostanie 5 najlepszych zespołów. Drużyny wezmą udział w końcowym ustnym quizie wzbogaconym o elementy multimedialne. Zwyciężą 3 zespoły, które uzyskają największą liczbę punktów.

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane będą do 22 lutego br. 

Prezentację należy przesłać na adres: konkurs.umcs@umcs.pl (w mailu należy zawrzeć również następujące informacje: nazwa szkoły, imiona i nazwiska członków drużyny oraz nauczyciela pełniącego funkcję opiekuna drużyny).

Konkurs zostanie rozstrzygnięty podczas Drzwi Otwartych UMCS – 22 marca 2019 r.

Na wszystkich uczestników czekają gadżety z logo UMCS oraz pamiątkowe dyplomy, a dla najlepszych nagrody rzeczowe.

Wydarzenie organizowane jest we współpracy Centrum Nauczania i Certyfikacji Języków Obcych UMCS oraz Centrum Promocji UMCS. W załączniku przesyłam regulamin i plakat konkursu.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *