POLECAMY! Konkurs dla uczniów szkół rolniczych: „Moja nauka zawodowa w roku szkolnym 2020/2021″

Jeżeli w roku szkolnym 2020/2021 uczęszczałeś lub uczęszczałaś do klasy III lub IV szkoły średniej o profilu rolniczym lub pokrewnym i masz ukończone 18 lat, to zachęcamy Ciebie do udziału w superkonkursie. Jego zasady są bardzo proste, a do wygrania atrakcyjne nagrody!

Co trzeba zrobić w wziąć udział w konkursie?

Aby przesłać do top agrar Polska zgłoszenie konkursowe, potrzebujesz aplikacji mobilnej top agrar Polska. Jeżeli już z niej korzystasz, to pierwszy krok masz z głowy. Jeżeli jeszcze nie, to musisz ją pobrać na swój telefon ze Sklepu Play. Możesz to zrobić TUTAJ!

Po zainstalowaniu aplikacji otwórz ją i wejdź w zakładkę „Konkurs dla uczniów”. Znajdziesz tam formularz, który musisz wypełnić podając swoje dane, dodając zdjęcie konkursowe i opis do niego.

Jakie zdjęcie należy przysłać w ramach konkursu?

Ten konkurs ma na celu promowanie ciekawych i inspirujących lekcji przedmiotów zawodowych i zajęć praktycznych w szkołach średnich o profilu rolniczym lub pokrewnych. Jeżeli masz zdjęcie siebie podczas takich zajęć, lub zdjęcie tego, czym się podczas nich zajmowałeś/zajmowałaś, to przyślij je do nas w aplikacji. Może była to ciekawa prezentacja lub film pokazany całej klasie, może praca nad doświadczeniem laboratoryjnym lub rozkręcanie modelu maszyny lub urządzenia? A może ciekawy wyjazd na praktykę do innego gospodarstwa lub praca w szkolnych warsztatach przy ciągniku czy w budynkach inwentarskich przy zwierzętach? Jeżeli masz takie ciekawe i inspirujące wspomnienia ze szkoły, podziel się nimi z nami.

Jakie są nagrody  w konkursie?

Komisja Konkursowa wybierze 3 najciekawsze zdjęcia z opisami i przyzna nagrody. A są to:

  • I miejsce – smartfon + zestaw gadżetów top agrar Polska
  • II miejsce – głośnik bezprzewodowy + zestaw gadżetów top agrar Polska
  • III miejsce – słuchawki bezprzewodowe + zestaw gadżetów top agrar Polska

Na Twoje zgłoszenia czekamy do 31. sierpnia 2021 roku, wyniki podamy 8. września, a nagrody wręczymy 22. września podczas Agro Show 2021 w Bednarach na stoisku top agrar Polska.

Pobierz aplikację top agrar Polska – wyślij zgłoszenie – wygraj nagrody!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *