Konkurs dla licealistów: do wygrania indeksy PW

Katedra Gospodarki Przestrzennej i Nauk o Środowisku Przyrodniczym Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej zaprasza uczniów klas maturalnych do wzięcia udziału w trzeciej edycji Konkursu Wiedzy o Gospodarce Przestrzennej pod nazwą „Zaplanuj swoją przestrzeń”Jest to konkurs internetowy, o charakterze otwartym i ogólnopolskim.

konkurs_baner-800x448

Głównym celem Konkursu jest:

rozpropagowanie zagadnień związanych z gospodarką przestrzenną, poszerzenie wiedzy oraz rozwijanie zainteresowań w zakresie planowania przestrzennego i nauk przyrodniczych wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Konkurs dla licealistów przebiega w trzech etapach:

eliminacje, etap centralny oraz finał konkursu. I etap Konkursu trwa od 1 lutego do 1 marca 2018 roku, odbywa się drogą internetową i polega na rozwiązaniu pytań testowych. Zgłoszenia do pierwszego etapu odbywają się poprzez platformę konkursową, dostępną pod adresem www.konkurs.gik.pw.edu.pl. Kolejne etapy: centralny i finałowy odbędą się 22 marca 2018 r. w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej. Zostanie do nich zakwalifikowanych 40 uczestników I etapu z najlepszymi rezultatami punktowymi.

Laureaci Konkursu „Zaplanuj swoją przestrzeń”:

zostaną przyjęci na studia inżynierskie I stopnia na kierunek Gospodarka Przestrzenna prowadzony na Wydziale Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej, z pominięciem procedury kwalifikacyjnej w roku akademickim 2018/2019. Ponadto uczestnicy mogą liczyć na atrakcyjne nagrody.

Szczegółowe informacje oraz regulamin Konkursu dostępne są na stronie: www.konkurs.gik.pw.edu.pl.

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *