Koncert z Harry’m Potterem!

Świetna informacja dla fanów filmów o Harrym Potterze, ale i dobrej muzy. Słynna VS GROUP I CZESKA NARODOWA ORKIESTRA SYMFONICZNA zapraszają na „HARRY POTTER I KAMIEŃ FILOZOFICZNY™ IN CONCERT”.
Będziecie mogli posłuchać pełnej ścieżki muzycznej z tego filmu w wykonaniu Czeskiej Narodowej Orkiestry Symfonicznej, która współpracowała z jednymi z najważniejszych artystów pop naszych czasów, jak np. Sting, George Michael i wiele innych. Ale to nie wszystko! Słuchając niezapomnianych kompozycji Johna Williamsa w wykonaniu Orkiestry, przeżyjecie od nowa magię filmu, oglądając go na 480 calowym ekranie HD.
Koncerty są częścią światowego tournee. Justin Freer, prezes CineConcerts oraz producent i dyrygent koncertów wyjaśnia: „Cykl filmów Harry Potter, jest jednym z tych zdarzających się raz w życiu zjawisk kulturalnych, które nadal zachwycają miliony fanów na całym świecie. Z wielką przyjemnością dajemy okazję do usłyszenia nagrodzonej muzyki, granej na żywo przez orkiestrę symfoniczną i jednoczesnego oglądania na dużym ekranie ukochanego filmu. Będzie to niezapomniane przeżycie.”
Więcej informacji na temat cyklu Koncertów Muzyki Filmowej do filmów o Harry’m Potterze jest na stronie www.harrypotterinconcert.com.
UWAGA! W Polsce widowiska odbędą się w Warszawie (7 kwietnia na Hali Torwar), Gdańsku (9 kwietnia na Ergo Arena Gdańsk/Sopot), we Wrocławiu (11 kwietnia na Hali Stulecia) i w Krakowie (12 kwietnia na TAURON Arena Kraków).
Bilety dostępne na Eventim.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *