„Hejter, Hacker, e-obywatel” – ogólnopolski konkurs!

Do 15 października 2017 r. możesz do Senatu przysłać swoją pracę na konkurs dla młodzieży szkolnej „Hejter, Hacker, e-obywatel”.

Zadaniem uczestnika jest napisanie pracy – eseju, o treści zgodnej z tematem konkursu. Ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród  autorom trzech najlepszych prac odbędzie się w Senacie 4 grudnia 2017 r.

Teksty, mające nie więcej niż 1800 znaków, podpisane, powinny być przesłane organizatorowi  w dwóch wersjach:

– papierowej na adres: Biuro Spraw Senatorskich Kancelarii Senatu ul. Wiejska 6, 00-902 Warszawa z dopiskiem konkurs „Hejter, Hacker, e-obywatel” wraz z danymi zawierającymi: imię i nazwisko autora, nazwę oraz adres placówki szkolnej;

– elektronicznej na adres: bss@senat.gov.pl

Konkurs, pod patronatem marszałka Senatu, organizowany jest przez senacki Zespół ds. Bezpieczeństwa Dzieci i Młodzieży w Świecie Wirtualnym.

Celem konkursu jest popularyzacja wiedzy o zjawiskach w cyberprzestrzeni, bezpieczeństwie w sieci i roli obywatela w budowaniu e-demokracji.

Nagrodą dla wszystkich laureatów jest udział w Międzynarodowej Konferencji w Formacie Weimarskim, która odbędzie się 4 grudnia 2017 r. w Senacie RP oraz zwiedzanie Centrum Nauki Kopernik.

Regulamin konkursu dostępny jest na:

http://www.senat.gov.pl/aktualnosci/art,10047,hejter-hacker-e-obywatel-ogolnopolski-konkurs-dla-mlodziezy.html

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *