Festiwal Filmowy 9 Minut – zgłoś swój film do konkursu!

Festiwal Filmowy 9 Minut to wydarzenie zainicjowane i stworzone od podstaw przez uczniów IX LO im. Klementyny Hoffmanowej w Warszawie. Od dwóch lat Festiwal działa aż na skalę ogólnopolską, jednak jak wszystko miał swój początek. Zaczęło się od programu szkolnej edukacji filmowej we współpracy z firmą Gutek Film.

Później został on powiązany z tokiem nauczania przedmiotów humanistycznych. Od uczestnictwa w pokazach filmowych, warsztatach, poprzez otwiercie klasy kulturalno-filmowej i uruchomienia koła filmowego w 2017 roku dotarliśmy do pierwszej edycji Festiwalu Filmowego 9 Minut.

Już od drugiej edycji zgłoszenia przyjmujemy z całego kraju!

Festiwal jest otwarty na pomysły i kreatywność uczniów szkół ponadgimnazjalnych, a filmy przez nich wysyłane nie powinny przekraczać 9 minut i w tym roku zaliczać się będą do jednej z trzech kategorii: fabuły, animacji lub dokumentu.

 

Zgłoś swój film do konkursu już dziś

Na stronie: http://9minut.hoffmanowa.pl/zgloszenia/.  Prace, które zakfalifikują się do finału zostaną zaprezentowane na festiwalu, a jury oraz widownia wybierze najlepsze z nich. Tegoroczny festiwal odbędzie się w dniach 28-29 listopada w budynku liceum im. Klementyny Hoffmanowej – ul. Hoża 88. Serdecznie zapraszamy wszystkich wielbicieli filmu i sztuki, wstęp jest bezpłatny, a szkoła stoi otworem przed każdym! 

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *