Dzień otwarty w PJATK

Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych otwiera drzwi dla kandydatów na studia. 14 września pracownicy Działu Rekrutacji rozwieją wątpliwości na temat dokumentów wymaganych od kandydatów, a studenci podzielą się praktycznymi uwagami na temat uczenia się i życia na uczelni. Dzień Otwarty PJATK odbędzie się 14 września w godz. 10-14 przy ul. Koszykowej 86 w Warszawie. 

14 września maturzyści dowiedzą się, co trzeba zrobić, aby stać się studentem Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych: kiedy wpłacić wpisowe, co trzeba umieć z programowania, jak bardzo innowacyjne muszą być prace w teczce projektowej, czy po studiach humanistycznych lub społecznych można zacząć studia informatyczne. 

W Dniu Otwartym będą dostępne do zwiedzania pracownie multimediów, sieci urządzeń mobilnych, druku 3D, studio nagrań, studio realizacji dźwięku, laboratorium fotograficzne i pracownie malarskie. Odbędą się prezentacje, które przedstawią kierunki studiów i uczelnię oraz e-sportową drużynę Ninja PJATK. 

Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych prowadzi studia po polsku i angielsku na poziomie I, II oraz III stopnia w trybach: stacjonarnym, niestacjonarnym wieczorowym, niestacjonarnym zaocznym i internetowym. Trwa rekrutacja na najbliższy rok akademicki na kierunki: 

I stopnia – studia licencjackie: Architektura Wnętrz, Grafika, Kulturoznawstwo

I stopnia – studia inżynierskie: Informatyka, Zarządzanie Informacją

II stopnia – studia magisterskie: Grafika, Informatyka, Informatyka Społeczna

III stopnia – studia doktoranckie: Informatyka, Międzyuczelniane Interdyscyplinarne Studia Doktoranckie – Psychologia & Informatyka

Szczegóły na temat wymaganych dokumentów, rozmów kwalifikacyjnych i warunków przyjęć są dostępne na stronie www.pja.edu.pl/rekrutacja-na-studia

———————————————————————————————————————– 

25 lat PJATK. Między kulturami 

W październiku Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych rozpocznie obchody 25-lecia istnienia. Pod hasłem „25 lat PJATK. Między kulturami” nawiązujacym do zjawiska komunikacji międzykulturowej odbędzie się wiele wydarzeń artystycznych i naukowych. 

PJATK kształci na studiach I, II i III stopnia na wydziałach Informatyki, Sztuki Nowych Mediów, Zarządzania Informacją, Kultury Japonii oraz Architektury Wnętrz. Ma uprawnienia do nadawania stopnia naukowego doktora nauk technicznych w informatyce oraz mechanice, a także doktora sztuk plastycznych w dyscyplinie sztuki piękne. Jako jedyna niepubliczna uczelnia w Polsce ma uprawnienia do habilitowania w dyscyplinie informatyka. 

Więcej informacji o uczelni: www.pja.edu.pl

———————————————————————————————————————– 

Eksperci PJATK 

W Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych wykładają specjaliści w dziedzinach: 

  • informatyki, programowania, baz danych, systemów i sieci, technologii mobilnych, aplikacji, druku 3D, multimediów, cyfryzacji, cyberbezpieczeństwa, internetu w kontekście społecznym, 
  • animacji, grafiki, plastyki, plakatu, rzeźby, malarstwa, fotografii, rysunku, sztuki wizualnej, technik i narzędzi projektowania, 
  • projektowania wnętrz, architektury wnętrz, sztuki wystawiennictwa, 
  • historii i kultury ludów Dalekiego Wschodu, kultury masowej i popularnej (film, komiks, nowoczesne media), tradycyjnej kultury japońskiej (klasyczny teatr, literatura, sztuki piękne i estetyka). 

Dziennikarzy zainteresowanych rozmową z ekspertami PJATK prosimy o kontakt na adres biuro.prasowe@pja.edu.pl lub na nr tel. 512 163 681, 22 58 44 589. 

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *