Dzień Otwarty UW Online

25 kwietnia na uniwersyteckim profilu na Facebooku odbędzie się Dzień Otwarty Uniwersytetu Warszawskiego. Wszyscy zainteresowani studiami na UW dowiedzą się, jakie są zasady rekrutacji i poznają ofertę edukacyjną uczelni.

Dzień Otwarty to jedno z najważniejszych cyklicznych wydarzeń Uniwersytetu Warszawskiego. Podczas tego dnia swoją ofertę prezentują uniwersyteckie jednostki. W tym roku, z uwagi na wyjątkowe okoliczności, wydarzenie odbędzie się online.

 

O rekrutacji i sprawach studenckich

Za pomocą zdalnej formy pracownicy uniwersyteckich Biura ds. Rekrutacji i Biura Promocji oraz przedstawiciel Zarządu Samorządu Studentów UW przedstawią najważniejsze fakty o UW. Opowiedzą o systemie rekrutacji na studia I, II stopnia i jednolite magisterskie. Poinformują o ofercie kierunków na UW oraz o ważnych z perspektywy kandydata aspektach studiowania. Dowiecie się m.in. o lektoratach, WF-ach, pomocy materialnej i aktywnościach pozanaukowych.

 

Podczas Dnia Otwartego UW Online odbędzie się sesja pytań i odpowiedzi o rekrutacji. Pytania będzie można też zadać na żywo. Odpowiedzi będą udzielane także na pytania przesyłane w języku angielskim.

 

Dla obcokrajowców

Pracownicy Welcome Point i Biura ds. Rekrutacji poprowadzą osobną część – wyłącznie w języku angielskim dla osób z zagranicy. Uzupełnieniem transmisji będą materiały o prowadzonych kierunkach studiów, które zostaną udostępnione po zakończeniu wydarzenia.

 

W trakcie Dnia Otwartego UW Online będzie można też uczestniczyć w wirtualnej wycieczce po uniwersytecie.

Dzień Otwarty UW Online odbędzie się 25 kwietnia w godz. od 10.00 do 12.00na profilu UW na Facebooku. Transmisja będzie dostępna także po zakończeniu wydarzenia.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *