Dzień otwarty na SGGW już w styczniu!

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie zaprasza kandydatów na studia do siebie. W ostatni weekend stycznia (24–25 stycznia 2020 r.) podczas dni otwartych studenci i pracownicy SGGW zaprezentują swoje wydziały i kierunki studiów na specjalnie przygotowanych stoiskach.

Co Was czeka?

Uczestnicy otrzymają też informatory oraz dowiedzą się, jakie przedmioty należy wybrać na maturze, by dostać się na poszczególne kierunki. To też doskonała okazja, by rozwiać wszystkie wątpliwości związane z procesem rekrutacji, a także zapisać się na kursy przygotowawcze do matury organizowane przez Uniwersytet Otwarty SGGW.

Pierwszego dnia

W piątek o godzinie 11:00 na uczniów czekać będzie krótka prezentacja Biura Spraw Studenckich dotycząca rekrutacji na studia oraz wszelkich formalności z tym związanych. W drugiej części dnia zaplanowano wykład dla uczestników dnia otwartego z materiału egzaminu maturalnego z chemii pt. „Wybuchowa chemia dla maturzysty – Mechanizmy reakcji. Związki organiczne.” Wstęp na wykład będzie wolny dla wszystkich uczestników dni otwartych.

O godz. 15:00 w Muzeum SGGW odbędzie się wernisaż dorocznej wystawy najlepszych prac magisterskich „mgr-ak-2019”, wykonanych na kierunku Architektura Krajobrazu w roku akademickim 2018/2019.

Drugiego dnia

W sobotę na uczestników dnia otwartego czekały będą stoiska informacyjne poszczególnych wydziałów oraz o godzinie 11:00 krótka prezentacja dotycząca zasad rekrutacji na SGGW. Na godzinę 12 zaplanowano warsztaty, tym razem dla rodziców maturzystów pt. „Matura 2020 dla Rodziców, czyli wszystko, co chciałbyś wiedzieć o egzaminie maturalnym, ale boisz się zapytać.”

Na Dni Otwarte w SGGW zapraszamy do Centrum Wodnego SGGW przy ul. Nowoursynowskiej 159.

fot. motorolka/Shutterstock.com

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *