DRZWI OTWARTE na Uniwersytecie Wrocławskim

10 marca o godzinie 9.00 zapraszamy wszystkich maturzystów na Drzwi Otwarte na Uniwersytecie Wrocławskim. Tego dnia spotykamy się w Instytucie Psychologii, 18 marca widzimy się na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii, a 13 kwietnia – na Wydziale Fizyki i Astronomii oraz na Wydziale Nauk o Ziemi i Kształtowania Środowiska.

WYDZIAŁ PRAWA, ADMINISTRACJI I EKONOMII

Już 18 marca (niedziela) o godz. 11.00 na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii odbędą się Drzwi Otwarte, na które serdecznie zapraszamy już dziś! Jak co roku zapewniamy świetną zabawę przy Grze Wydziałowej, w której w zeszłym roku wzięło udział około 350 uczestników!

Oprócz wielu atrakcji zaplanowanych na czas wspólnego spotkania skupimy się przede wszystkim na tegorocznych maturzystach, którzy niebawem będą musieli podjąć swoją pierwszą, samodzielną i dojrzałą decyzję dotyczącą ich rozwoju w przyszłości. Wszyscy Ci, którzy 18 marca odwiedzą WPAE, otrzymają informacje nt. oferty studiów, szczegółowe doradztwo w sferze doboru kierunku oraz kompleksowe objaśnienie zasad rekrutacji. To także szansa na swobodne zadawanie pytań wykładowcom oraz studentom naszego Wydziału.

Podczas edycji 2017 pobiliśmy rekord frekwencji – ze szkół średnich przybyło do nas blisko 350 uczestników Drzwi Otwartych! Odwiedzili nas uczniowie nie tylko wrocławskich liceów – gościliśmy osoby z Łodzi, Katowic czy Poznania. Wszyscy uczestniczyli w symulacji rozprawy sądowej, otwierającej Grę Wydziałową. Z zagadkami zmagało się 56 grup, a członkowie zwycięskiej drużyny otrzymali nagrody w postaci tabletów. Nie zabrakło też upominków dla drużyn zajmujących na podium drugie i trzecie miejsce. Więcej informacji na stronie Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii.

INSTYTUT PSYCHOLOGII

Już 10 marca o godzinie 9.00 zapraszamy Was na kolejną edycję Drzwi Otwartych Instytutu Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego.

Zawsze proponujemy nowe wykłady, nowe warsztaty, prezentujące prace badawcze naszych profesorów, doktorów, doktorantów a także studentów.
Zobaczcie jak wygląda studiowanie w naszym Instytucie Psychologii, jak fascynująca jest praca badacza, w jaki sposób pracują psycholodzy- praktycy i przez kilka godzin poczujcie się częścią naszego Instytutowego zespołu.

Zapisy na warsztaty.

Wydarzenie na fb.

WYDZIAŁ FIZYKI I ASTRONOMII I WYDZIAŁ NAUK O ZIEMI I KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA

Już 13 kwietnia w Kampusie Maksa Borna Drzwi Otwarte dla maturzystów zainteresowanych kierunkami: fizyka, astronomia, geologia, inżynieria geologiczna, geografia, turystyka, gospodarka przestrzenna.

Szczegóły wkrótce

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *