Oczywiście:)

Na rynku pojawiają się nowe produkty oferujące nowe funkcje, I taki produkt przygotowała firma EPOSN – L486

Jest nim wielofunkcyjna drukarka z Wi-Fi i ze zintegrowanymi pojemnikami na atrament, umożliwiająca szybkie, ekonomiczne i niezawodne drukowanie w kolorze, kopiowanie i skanowanie, bez podłączania do komputera i co  najważniejsze bez kartridży!

Niezależnie od tego, czy drukujesz dokumenty, zdjęcia, czy faktury, możesz drukować tysiące stron przy nieprawdopodobnie niskich kosztach dzięki pojemnemu zbiornikowi na atrament urządzenia L486. Ta wydajna i niezawodna drukarka dzięki technologii marki Epson zapewnia wysokiej jakości wydruki. Urządzenie wyróżniają cechy, takie jak wydruk bez marginesów, bezproblemowa konfiguracja czy drukowanie bez podłączania do komputera.

Kluczowe cechy

  • Wyjątkowo niski koszt drukowania, skanowania i kopiowania: Zintegrowany pojemnik na atrament o wysokiej wydajności
  • Z zapasem atramentu na dwa lata: 13 000 stron w trybie monochromatycznym i 6500 stron w trybie kolorowym
  • Dodatkowe atramenty w zestawie: Opakowanie zawiera jeden standardowy zestaw atramentów plus dwie dodatkowe butelki z czarnym tuszem
  • Brak problemów: Obowiązuje gwarancja firmy Epson na 12 miesięcy lub do 30 000 stron
  • Elastyczność działania, Wi-Fi i wyświetlacz LCD: Łączność Wi-Fi, wyświetlacz LCD i łatwe drukowanie z urządzeń mobilnych

Nigdy więcej kartridży!

Zapas atramentu na dwa lata

Dzięki modelowi L486 rzadko uzupełniasz atrament i nie grożą Ci nieprzewidziane koszty. Można wydrukować nawet 13 000 stron w trybie monochromatycznym i 6500 stron w kolorowym przy użyciu wkładów początkowych. Do drukarki dołączony jest kompletny zestaw atramentów oraz dwie dodatkowe butelki z czarnym tuszem, dzięki czemu drukarka jest gotowa do pracy bezpośrednio po zakupie.

Dowiedz się wiecej na stronie www.epson.pl/promocja

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes