„Challenge Accepted” – weź udział w Wielkim Teście Języka Angielskiego

Zapraszamy do wzięcia udziału w IV edycji Wielkiego Testu Języka Angielskiego „Challenge Accepted”Poprzez udział w konkursie uczestnicy otrzymają szansę na sprawdzenie umiejętności językowych oraz wiedzy z zakresu kultury anglosaskiej.

To największa tego typu inicjatywa w województwie lubelskim organizowana przez Centrum Promocji oraz Centrum Nauczania i Certyfikacji Języków Obcych UMCS. 

Kto może wziąć udział w teście?

Test skierowany jest do uczniów szkół ponadpodstawowych oraz studentów uczelni wyższych z całego kraju, którzy ukończyli 16 lat i nie są studentami, absolwentami i pracownikami anglistyki, amerykanistyki i lingwistyki stosowanej oraz kierunków pokrewnych. 

Na czym polega test?

Na uczestników czeka 60 pytań testowych jednokrotnego wyboru na poziomie B2/C1. Czas przeznaczony na rozwiązanie testu to 45 minut. Udział w teście jest bezpłatny, a liczba miejsc ograniczona (400 osób). Dla trzech najlepszych uczestników organizatorzy przewidują atrakcyjne nagrody rzeczowe w postaci sprzętu elektronicznego, a dla pozostałych – okazjonalne dyplomy i upominki. 

Zapisy już ruszyły!

Zgłaszanie uczestnictwa jest możliwe do 10 czerwca br. lub do wyczerpania limitu miejsc – poprzez formularz znajdujący się na stronie internetowej UMCS (skrót – www.bit.ly/2J7aoVE).

Wielki Test Języka Angielskiego „Challenge Accepted” odbędzie się 14 czerwca 2019 r. o godz. 09:00 na Auli Wydziału Prawa i Administracji UMCS.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *