CEMS Chance – projekt dla uczniów

CEMS Chance – projekt dla uczniów skierowany do młodzieży III klas gimnazjum oraz I klas szkół ponadgimnazjalnych, którym trudno podjąć decyzję dotyczącą swojej przyszłości, którzy z różnych przyczyn mają utrudnione wejście w dorosłe życie.

Chcesz przeżyć przygodę życia? A może nie wiesz, jaką ścieżkę edukacyjno-zawodową powinieneś wybrać? Masz wątpliwości co do własnych możliwości i umiejętności? Jeżeli chociaż na jedne pytanie odpowiedziałeś TAK, to przedstawiamy rozwiązanie właśnie dla CIEBIE.

CEMS Chance – projekt dla uczniów

Wydarzenie obejmuje 4-dniowy cykl warsztatów, podczas których uczestnicy otrzymują nieocenione doświadczenie. Jego głównym celem jest inspiracja młodych ludzi, obudzenie w nich pewności siebie i dodanie siły do osiągania zamierzonych celów.

W tej inicjatywie zawierają się ciekawe spotkania z ludźmi, którzy już osiągnęli wielki sukces, ze znanymi osobami ze świata sportu czy mediów, przedstawicielami firm. To właśnie oni, tak jak i uczestnicy CEMS Chance, kiedyś stali przed trudnym wyborem, jednak odważyli się podjąć wyzwanie i spełniać marzenia. Ich opowieści o pełnej zakrętów ścieżce kariery, pokazują, że nie ma rzeczy niemożliwych oraz poszerzają horyzonty i motywują do działania. Do tej pory nasze wydarzenie uświetnili swoją obecnością między innymi: Beata Pawlikowska, Rafał Brzozowski, Piotr Cieszewski czy Dorota Wellman.

Staramy się podzielić doświadczeniem pracy w zespole, organizując warsztaty z tworzenia kreatywnego CV czy autoprezentacji i zarządzania czasem. CEMS Chance pokazuje jak wiele nieodkrytych możliwości istnieje przed młodym człowiekiem. Dodatkowo projekt ubarwiają niezapomniane wrażenia ze zwiedzania stolicy. Spacer po Starym Rynku, zwiedzanie galerii, muzeów, centrów naukowych oraz parków rozrywki to tylko niektóre z atrakcji, które dostarczą wiele pozytywnych emocji.

***

CEMS Chance to inicjatywa, podczas której zawierają się trwałe znajomości i przyjaźnie, kształtują plany oraz tworzą marzenia. Tegoroczna XIII edycja projektu odbędzie się w dniach 5-8 grudnia w budynku Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. natomiast rekrutacja zaczyna się 1 listopada i potrwa do 14 listopada. Wystarczy wypełnić formularz, dostępny na stronie www.cemschance.pl. Taka okazja na start w lepsze życie wypada tylko raz, dlatego nie przegap swojej szansy!

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *