Wygraj atrakcyjne nagrody w konkursach kampanii Cash Lajf Balans!

Interaktywne roboty, laptopy, tablety i wiele innych nagród czeka na uczestników konkursów organizowanych w ramach kampanii edukacyjnej Cash Lajf Balans.  W zabawie mogą wziąć udział uczniowie i szkoły z Polski Wschodniej. Głosować może cały świat!

 

Konkursy odbywają się w ramach kampanii edukacyjnej Cash Lajf Balans, organizowanej przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. Zadania konkursowe publikowane są na oficjalnej stronie kampanii w każdy poniedziałek marca. Organizator przygotował dwa typy zadań – przeznaczone dla uczniów oraz skierowane do grup zorganizowanych w danej szkole. Konkursy to okazja nie tylko do wygrania atrakcyjnych nagród, ale także do wykorzystania wiedzy z zakresu przedsiębiorczości w praktyce. Ponadto zadania wymagające kreatywności pobudzą uczestników do twórczego myślenia. 

Prace konkursowe można zgłaszać po zalogowaniu się na stronie https://cashlajfbalans.pl/konkursy/. Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez pozostałych użytkowników platformy w drodze głosowania internetowego. 

Prace konkursowe można dodawać przez 21 dni od dnia wystartowania danego konkursu. Po upływie tego terminu rusza 7-dniowe głosowanie internetowe. Ostatni z konkursów zostanie rozstrzygnięty 28 kwietnia.

Nagrody przygotowane dla zwycięzców pomogą uczniom w codziennej nauce zarówno w domu, jak i w szkole. 

Zmonetyzuj swoje pasje

Kolejne zadania konkursowe dotyczą innych zagadnień i umiejętności z zakresu przedsiębiorczości. W drugim tygodniu marca młodzież, bazując na swoich pasjach, stworzy pomysł na biznes zgodny z zapotrzebowaniem rynku.

Uczniowie indywidualnie walczą o przenośny głośnik Bluetooth, tablet, plecak z panelem słonecznym i czytnik e-book! Zadaniem konkursowym jest przygotowanie filmu, w którym przedstawiony zostanie pomysł na produkt lub usługę łączący zamiłowanie do słodkości z grami. Natomiast zespołowo mogą wygrać laptop, grę edukacyjną i przenośny głośnik Bluetooth. Wyzwanie polega na przygotowaniu filmu z opisem kreatywnej firmy, która odpowie na potrzebę lokalnej społeczności.

Regulamin, zadania konkursowe i wszystkie szczegóły są dostępne na stronie www.cashlajfbalans.pl/konkursy/

Cash Lajf Balans – szczegóły kampanii

Dzięki kampanii młodzież poszerza wiedzę z zakresu przedsiębiorczości oraz poznaje podstawowe aspekty prowadzenia działalności gospodarczej. W tym celu organizatorzy przygotowali cykl ośmiu inspirujących filmów poświęconych odrębnym zagadnieniom związanym z przedsiębiorczością i Funduszami Europejskimi. Bohaterami są młodzi przedsiębiorcy z Polski Wschodniej. Filmy są dostępne na kanale YouTube kampanii.

Nauka i rozwój przez zabawę!

Organizatorzy stworzyli grę Cash Lajf Balans dostępną na urządzenia mobilne. Aplikację można pobrać bezpłatnie w sklepach Google Play i App Store. Dzięki grze młodzież odświeża wiedzę o przedsiębiorczości i poszerza ją o nowe wiadomości. Gracze wcielają się w rolę właścicieli firm i przekonują się, że prowadzenie biznesu pozwala realizować pasje oraz zachować równowagę między pracą a codziennym życiem (work-life balance). 

Aby zapewnić dotarcie do nastolatków, do współpracy zaproszono znanych youtuberów – twórców kanału Matura To Bzdura i gamera GilathissNew.

Więcej informacji i materiały do pobrania znajdują się na stronie: www.cashlajfbalans.pl.

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *